Hejce – Rodinný dom

115,000€

10793

ID nehnuteľnosti

220 m2

Rozloha

Popis

Na predaj 20 km od Encsu v krásnom prírodnom prostredí rodinný dom s úžitkovou plochou 220m2 v Hejce.

Nehnuteľnosť z kameňa nadobudla súčasnú podobu po nepretržitej rekonštrukcii a rozširovaní v roku 1984.

V prvej časti bytového domu sa nachádza izba, kuchyňa, obývačka a jedáleň, ktorá nesie jedinečné autentické prvky charakteristické pre daný región.

V izbe orientovanej do ulice sú parkety, ostatné izby majú studenú krytinu. Zariadenie autentickej kuchyne sa stáva skutočne štýlovým použitím a zariadením maďarského sedliackeho sveta spred takmer sto rokov. V tejto časti objektu je strešná konštrukcia v bezchybnom stave a je pokrytá škridlami. Táto časť bytového domu je vykurovaná kachľovou pecou.

Do druhej polovice nehnuteľnosti je možný prístup priamo cez samostatný vchod alebo aj cez prvú časť budovy. Niekdajšia časť budovy, v ktorej bývala sýpka, je dnes zachovaná len na fotografiách, po rekonštrukcii a rekonštrukcii sa zmenila na rodinný dom, ktorý spĺňa všetky potreby.

Na prízemí nehnuteľnosti sa nachádza kuchyňa + jedáleň, izba, kúpeľňa + WC, ako aj chodba, z ktorej je prístup do bytu na poschodí.

V jedálni a izbe je laminátová podlaha, v ostatných miestnostiach je studená krytina.

Na poschodí sú dve izby, vstavaná skriňa a vlastná kúpeľňa vychádzajúca z jednej zo spální.

Strecha je vybavená plechovým plášťom, ktorý je v perfektnom stave. Na obytnú nehnuteľnosť organicky nadväzuje murovaná prístavba s rozlohou 100-120 m2, v ktorej sa nachádza kotolňa, stajňa a krytá garáž. Stavba je stavebne v perfektnom stave, strešná konštrukcia je primeraná, v roku 2016 dostala nový plášť a oplechovanie.

V objekte je zavedená voda, elektrina, TV, internet, ale plyn v osade nie je k dispozícii.

Vykurovanie zabezpečuje nový zmiešaný kotol značky TJK uvedený do prevádzky v roku 2022, ktorý dodáva výkon prostredníctvom radiátorov.

Na 1000m2 krásne udržiavanom dvore je vybudovaná, ručne vyrezávaná záhrada, niekoľko ovocných stromov a plodín, ako aj chovateľská stanica vhodná na chov hydiny, pre tých, ktorí chcú farmárčiť.

Vďaka výstavbe diaľnice M30 sa do osady dostanete z Miskolca a Kassa len za 45 minút. Obchody a kaviarne sú vzdialené pár minút chôdze. Jednou z najpozoruhodnejších budov v osade je biskupský zámok Eszterházy.

Vďaka nášmu bankovému zázemiu vieme našim zákazníkom pomôcť aj so zvýhodnenými úvermi, CSOK, Village CSOK a opatrovateľskými službami.

Adresa

Adresa: Hejce, Maďarsko
  • Štát: Hungary
  • Mesto / Obec: Hejce
  • PSČ: 3892
Ukázať na mape
  • ID nehnuteľnosti 10793
  • Cena 115,000€
  • Druh nehnuteľnosti Domy
  • Rozloha 220 m2

Mapa

Kontakt

František Palkó

Realitný maklér
Hlavná 1115/190, 077 01 Kráľovský Chlmec
+421 911 375 900
frantisek.palko@hfbr.sk
Ďalšie nehnuteľnosti